Mite Temizliği

Mite Nedir

Halk arasında genel adıyla MİTE olarak bilinen ev tozu böcekleri, aslında insan derisinin döküntülerinden ( kepek, tüy deri) beslenen sıcak ve nemli ortamlarda daha sık rastlanan insan gözü ile görülemeyecek kadar küçük sağlığa zararlı parazitlerdir.

MİTE ZARARLARI NELERDİR

Genel adıyla Mite parazitlerin bir arada toplanmasıyla nem dengesinin sağlanamadığı yatak ve yataklarımızda kullandığımız yastık, yorgan, battaniye gibi eşyalarda yer edinmesi sonucunda etrafımızda sıkça adını duyduğumuz ASTIM ALERJİSİ hastalığına neden olmaktadır.

MİTE HANGİ HASTALIKLARA NEDEN OLUR

Astım alerjisi hastalığı yanında alerjik ve cilt sorunlarına neden olan hastalıklara da sebebiyet veren Mite mikrobu günlük yaşantımıza ve ilerleyen seviyeleriyle daha farklı boyutlarda hastalıklara yol açmaktadır.

MİTE NERELERDE YAŞAR

Nemli ve sıcak ortamları seven MİTE parazit ve mikropları bu koşullara en uygun yerler olarak bilinen gündelik yaşamımızın 3/1 lik kısmını içerisinde geçirdiğimiz yataklarımızda hiç durmadan hızlı bir şekilde çoğalmaktadırlar.

MİTE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

İşinin uzmanı ve sadece MİTE temizliğinde uzmanlaşmış olan profesyonel ekipler ile MİTE temizliğinde son teknolojik gelişmelere göre yenilenmiş Mite temizlik makineleri yardımıyla sağlıklı bir şekilde yapılabilmektedir.

MİTE TEMİZLİĞİ İÇİN NE YAPABİLİRİM

Mite temizliği yaptırmak için Dry İstanbul güvencesi ile 0850 250 1453 numaralı telefonları arayarak yataklarınızda yer eden istenmeyen MİTE parazit ve mikroplarından kurtulabilirsiniz.